Day in the USA

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Day in the USA. które odbędzie się 15 listopada w Warszawie!

Udział w wydarzeniu to doskonała okazja, żeby poszerzyć swoją wiedzę o procesie aplikacyjnym na studia undergraduate w USA. 

W programie wydarzenia są sesje informacyjne, które pomogą ci lepiej zrozumieć proces aplikacji na studia undergraduate w USA, poznać możliwości na sfinansowanie nauki oraz dowiedzieć się więcej o wizach studenckich. 

Przy stoisku EducationUSA otrzymasz spersonalizowane wskazówki, które pomogą ci wybrać najlepszą instytucję i program studiów odpowiadający Twoim zainteresowaniom oraz skonsultujesz się z doradcami edukacyjnymi w językach polskim, ukraińskim i angielskim.

Będzie też okazja zapoznać się z ofertą American Councils, w tym z Programem FLEX, który w pełni finansuje roczną wymianę do szkoły średniej w USA. 

Wydarzenie odbędzie się w j. angielskim, jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Do udziału szczególnie zapraszamy uczniów i uczennice szkół średnich wraz z rodzicami oraz nauczycieli i nauczycielki j. angielskiego.

Gdzie i kiedy odbędzie się Day in the USA?

Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja:

Wydarzenie organizowane jest przez EducationUSA Ukraine we współpracy z EducationUSA Poland, przy wsparciu Ambasady USA w Polsce, Ambasady USA w Ukrainie, American Councils Ukraine oraz American Councils Poland.  

Related Posts