Webinar: Pre-Departure Orientation

Dostałaś(eś) się na studia w USA i zastanawiasz się, co dalej? Dołącz do webinaru 5 maja 2022 r. o godzinie 15:00 – krok po kroku przeprowadzimy cię przez kolejne etapy przygotowań: od otrzymania dokumentu I-20 po pierwsze dni na kampusie.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części:

  1. Jak wnioskować o wizę oraz jak przygotować się do rozmowy z konsulem?
  2. Jakie są aktualne restrykcje i wymagania wobec osób podróżujących do USA, czego można spodziewać się na lotnisku oraz w pierwszych dniach pobytu na kampusie uczelni amerykańskiej?

Spotkanie poprowadzą konsul Adam Brock z Ambasady USA oraz doradczyni EducationUSA Natalia Kozłowska z Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Podczas spotkania będziesz miał(a) możliwość zadania swoich pytań.

Do udziału w webinarium zapraszamy przede wszystkim osoby, które jesienią planują rozpoczęcie studiów w Stanach Zjednoczonych, ale te informacje mogą zainteresować wszystkich, którzy w przyszłości planują ubiegać się o przyjęcie na amerykańską uczelnię.

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz Ambasady USA w ramach programu EducationUSA.

Jak wziąć udział?

Webinar odbędzie się na platformie Zoom. Zarejestruj się, a w dniu spotkania otrzymasz od nas link. Jeśli nie możesz wziąć udziału w spotkaniu, zapisz się, a nagranie prześlemy Ci w mailu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, żeby otrzymać przypominajkę tuż przed spotkaniem: https://www.facebook.com/events/707963080337222

Scroll to Top