Konsultacje indywidualne

Zapraszamy na bezpłatne, indywidualne konsultacje dotyczące studiów w USA. Konsultacje odbywają się przez platformę Google Meet. Po zarejestrowaniu na wybrany termin otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie z linkiem. Skorzystaj z kalendarza poniżej, aby się zarejestrować.

Regulamin

Rejestrując się na konsultację, zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad:

  1. Konsultacje są udzielane bezpłatnie i przeznaczone są dla osób planujących studia undergraduate lub graduate w USA.
  2. Osoby niepełnoletnie mogą zarejestrować się wyłącznie za zgodą rodzica/opiekuna.
  3. Konsultacje trwają do 30 minut. Jednorazowo możesz zapisać się na jeden termin. Rejestracja jest możliwa najwcześniej na 30 dni przed wybranym terminem. Najpóźniej na dany termin można się zarejestrować z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  4. Nie wolno ci reprodukować, rozpowszechniać ani używać żadnych informacji ani materiałów otrzymanych podczas konsultacji w celach komercyjnych bez naszej pisemnej zgody.
  5. Aby odwołać zaplanowaną konsultację, skorzystaj z opcji w kalendarzu lub wyślij e-mail na adres [email protected]. Daj nam znać tak szybko, jak to możliwe, żeby inna osoba miała możliwość skorzystać ze zwolnionego przez ciebie terminu.
  6. Jeśli potrzebujesz zmienić termin konsultacji, odwołaj go i zarejestruj się ponownie, korzystając z formularza rejestracyjnego.
  7. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia lub odwołania konsultacji z dowolnego powodu. Jeśli twoja konsultacja zostanie odwołana, otrzymasz powiadomienie e-mail.
  8. Administratorem twoich danych osobowych jest Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta („Fulbright Poland”), z siedzibą w Warszawie, ul. Emilii Plater 28. Dane będą przetwarzane zgodnie z niniejszą polityką prywatności: https://fulbright.edu.pl/polityka-prywatnosci.

Molly

Molly może z Tobą porozmawiać i doradzić w zakresie: wyboru odpowiedniej uczelni i programu studiów, procesu aplikacji na studia undergraduate i graduate, wymaganych dokumentów i egzaminów oraz tego, jak wygląda życie i kultura studencka w USA.

Molly nie pomoże ci z kwestiami wizowymi ani szczegółowymi informacjami dotyczącymi finansowania studiów.

Język konsultacji: angielski.

I have spent most of my life in Iowa where I enjoy going to Farmer’s Markets, attending the Iowa State Fair, camping, playing board games, and spending time with friends. As a high school and college student, I spent much of my free time participating in large group and individual speech competitions, Student Council, and International Club, and volunteering at a local library and retirement community. After I graduated from Wartburg College with my Bachelor’s degree in International Relations and Spanish, I received a job at Indiana University. I worked at Indiana University for three years as an International Services Representative while completing my Master’s in International and Comparative Education there, then returned to Iowa and worked as an International Admissions Counselor at the University of Northern Iowa. In those roles I provided information on the admissions process and campus services, reviewed applications, and participated in campus activities with students. 

Natalia

Natalia jest doradczynią EducationUSA z ponad 10-letnim doświadczeniem. Odpowie na wszelkie pytania związane ze studiami w USA, na które nie znalazłaś(eś) odpowiedzi na naszej stronie internetowej.

Język konsultacji: polski lub angielski.

Related Posts