Konsultacje indywidualne

Zapraszamy na bezpłatne, indywidualne konsultacje dotyczące studiów w USA. Konsultacje odbywają się przez platformę Google Meet. Po zarejestrowaniu na wybrany termin otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie z linkiem. Skorzystaj z kalendarza poniżej, aby się zarejestrować.

Regulamin

Rejestrując się na konsultację, zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad:

  1. Konsultacje są udzielane bezpłatnie i przeznaczone są dla osób planujących studia undergraduate lub graduate w USA.
  2. Osoby niepełnoletnie mogą zarejestrować się wyłącznie za zgodą rodzica/opiekuna.
  3. Konsultacje trwają do 30 minut. Jednorazowo możesz zapisać się na jeden termin. Rejestracja jest możliwa najwcześniej na 30 dni przed wybranym terminem. Najpóźniej na dany termin można się zarejestrować z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  4. Nie wolno ci reprodukować, rozpowszechniać ani używać żadnych informacji ani materiałów otrzymanych podczas konsultacji w celach komercyjnych bez naszej pisemnej zgody.
  5. Aby odwołać zaplanowaną konsultację, skorzystaj z opcji w kalendarzu lub wyślij e-mail na adres [email protected]. Daj nam znać tak szybko, jak to możliwe, żeby inna osoba miała możliwość skorzystać ze zwolnionego przez ciebie terminu.
  6. Jeśli potrzebujesz zmienić termin konsultacji, odwołaj go i zarejestruj się ponownie, korzystając z formularza rejestracyjnego.
  7. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia lub odwołania konsultacji z dowolnego powodu. Jeśli twoja konsultacja zostanie odwołana, otrzymasz powiadomienie e-mail.
  8. Administratorem twoich danych osobowych jest Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta („Fulbright Poland”), z siedzibą w Warszawie, ul. Emilii Plater 28. Dane będą przetwarzane zgodnie z niniejszą polityką prywatności: https://fulbright.edu.pl/polityka-prywatnosci.
Related Posts