Wirtualne targi uczelni amerykańskich

Wirtualne targi uczelni amerykańskich

30 sierpnia (środa) 2017 r. studenci z Polski i z całego świata będą mogli wziąć udział w kolejnej edycji wirtualnych targów edukacyjnych online: International Students Day, organizowanych przez CollegeWeek Live i EducationUSA przy wsparciu amerykańskiego Departamentu Stanu.

Na czym polega International Students Day?

Są to organizowane cyklicznie (kilka razy do roku) targi przez Internet. Bierze w nich udział zazwyczaj od 100 do 200 uczelni. Uczelnie mają swoje wirtualne stoiska, przy których można uzyskać więcej informacji o ofercie uczelni, procesie aplikowania czy dostępnych stypendiach. Można zadawać własne pytania na ogólnodostępnym czacie, albo w prywatnej wiadomości. Przedstawiciele uczelni na żywo, przez cały dzień odpowiadają na pytania. Przez cały dzień trwają też prezentacje na różne tematy związane ze studiowaniem w USA (m.in. dotyczące procesu aplikowania, wiz studenckich, finansowania studiów), a przy stoisku EducationUSA na pytania odpowiadają doradcy edukacyjni.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

Jeżeli myślisz o studiach w USA na pewno masz masę pytań. Takie targi to doskonała okazja, żeby uzyskać aktualne i rzetelne informacje bezpośrednio u źródła – czyli z uczelni 🙂

Czas trwania

30 sierpnia 2017 r. w godzinach 10:00-22:00 polskiego czasu.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział wystarczy komputer z głośnikami/słuchawkami i dostępem do internetu. Uczestnictwo w International Students Day jest bezpłatne. Uczestnicy, którzy się zarejestrują i odwiedzą przynajmniej 5 uczelni mają szansę na wygranie stypendium w wysokości 1000USD.

Nie masz komputera albo internetu? Bezpłatnie możesz z nich skorzystać w centrach doradztwa EducationUSA (prosimy tylko wcześniej zgłosić chęć przybycia :)).

Zarejestruj się za darmo