Zapraszamy na webinarium o Community Colleges

Zapraszamy na webinarium o Community Colleges

Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone zaletom studiowania w community colleges, które poprowadzi przedstawiciel Truckee Meadows Community College, uczelni znajdującej się w Reno w stanie Nevada, tuż przy granicy z Kalifornią. Podczas webinarium dowiesz się, co to są community colleges, czym różnią się od „zwykłych” college’y, jak wygląda proces aplikowania, jakie dokumenty są wymagane i jak wygląda typowy plan zajęć. Będzie też mowa o kosztach studiowania i dostępnej pomocy finansowej.

Webinarium polecamy szczególnie maturzystom, którzy przegapili terminy składania wniosków do amerykańskich uniwersytetów. Community Colleges to wasza szansa na wymarzone studia w USA bez konieczności tracenia roku 🙂

Udział w webinarium jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Webinarium to wirtualna prezentacja na żywo. Słuchacze widzą i słyszą prowadzących i mogą im zadawać pytania. Prowadzący nie widzą i nie słyszą uczestników, pytania zadaje się wysyłając wiadomość na czacie. Webinarium odbędzie się w języku angielskim.

Kiedy odbędzie się webinarium?

Webinarium odbędzie się 18 grudnia 2017 r. o godzinie 20:00.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział będziesz potrzebował komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Dostęp do webinarium i instrukcje zostaną przekazane wyłącznie zarejestrowanym osobom.

Zarejestruj się za darmo