Wirtualne targi uczelni amerykańskich

Wirtualne targi uczelni amerykańskich

Myślisz o studiach w USA? Porozmawiaj z przedstawicielami kilkudziesięciu amerykańskich uczelni podczas wirtualnych targów edukacyjnych College Week Live!

Na czym to polega?

Są to organizowane cyklicznie (kilka razy do roku) targi przez Internet. Bierze w nich udział zazwyczaj od 80 do ponad 100 uczelni. Uczelnie mają swoje wirtualne stoiska, przy których można uzyskać więcej informacji o ofercie uczelni, procesie aplikowania czy dostępnych stypendiach. Można zadawać własne pytania na ogólnodostępnym czacie, albo w prywatnej wiadomości. Przedstawiciele uczelni na żywo, przez cały dzień odpowiadają na pytania. Przez cały dzień trwają też prezentacje na różne tematy związane ze studiowaniem w USA (m.in. dotyczące procesu aplikowania, wiz studenckich, finansowania studiów), a przy stoisku EducationUSA na pytania odpowiadają doradcy edukacyjni.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

Jeżeli myślisz o studiach w USA na pewno masz masę pytań. Takie targi to doskonała okazja, żeby uzyskać aktualne i rzetelne informacje bezpośrednio u źródła – czyli z uczelni. To o wiele szybszy sposób na uzyskanie informacji od wielu uczelni równocześnie niż wysyłanie e-maili, i o wiele prostszy niż udział w tradycyjnych targach.

Czas trwania

20 listopada (środa) 2019 r. w godzinach 10:00-22:00 polskiego czasu.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział wystarczy komputer z głośnikami/słuchawkami i dostępem do internetu. Uczestnictwo w International Students Day jest bezpłatne. Uczestnicy, którzy się zarejestrują i odwiedzą przynajmniej 5 uczelni mają szansę na wygranie stypendium w wysokości 1000USD.

Nie masz komputera albo internetu? Bezpłatnie możesz z nich skorzystać w centrach doradztwa EducationUSA (prosimy tylko wcześniej zgłosić chęć przybycia :)).

Zarejestruj się za darmo