Webinarium o Community Colleges w Kalifornii

Webinarium o Community Colleges w Kalifornii

Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone studiom w Community College w Kalifornii! Gabriela Mucha – studentka pierwszego roku Santa Monica College opowie o swoich doświadczeniach z aplikowania na studia i wrażeniach ze studiowania w Community College. Gabriela pochodzi z Lublina, skończyła w Polsce liceum z maturą międzynarodową, a Community College jest jej pierwszym krokiem w stronę studiów prawniczych w USA.

Community College dla wielu uczniów z Polski są świetnym rozwiązaniem na rozpoczęcie przygody ze studiami w USA. Weź udział w webinarium i dowiedz się:

  • jak wygląda proces aplikowania na CC,
  • jak wyglądają studia w CC z perspektywy ucznia z Polski,
  • jak studiuje się w Kalifornii (Santa Monica College znajduje się w samym sercu Los Angeles, 30 minut na piechotę od słynnego Santa Monica Pier),
  • jakie są możliwości kontynuacji nauki (absolwenci Santa Monica College mają możliwość kontynuacji nauki na takich uczelniach jak UC Berkeley, UCLA czy Columbia College).

Webinarium to wirtualna prezentacja na żywo. Słuchacze widzą i słyszą prowadzących i mogą im zadawać pytania. Prowadzący nie widzą i nie słyszą uczestników, pytania zadaje się wysyłając wiadomość na czacie. Webinarium odbędzie się w języku polskim.

Kiedy odbędzie się webinarium?

Webinarium odbędzie się 10 listopada (sobota), o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział będziesz potrzebować komputer lub smartfon z dostępem do internetu i słuchawkami/głośnikami. Instrukcje zostaną wysłane zarejestrowanym osobom. Udział w webinarium jest bezpłatny.