Webinaria o studiach graduate

Webinaria o studiach graduate

Zapraszamy na trzy bezpłatne webinaria poświęcone studiom graduate w USA. Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o studiach magisterskich i doktoranckich w USA. Webinaria odbędą się w języku polskim i poprowadzi je doradca edukacyjny.

Webinarium to wirtualna prezentacja na żywo. Słuchacze widzą i słyszą prowadzących i mogą im zadawać pytania. Prowadzący nie widzą i nie słyszą uczestników, pytania zadaje się wysyłając wiadomość na czacie.

Harmonogram

Wszystkie webinaria rozpoczną się o godzinie 18:00. Po prezentacji trwającej około 30 minut doradca odpowie na wszystkie pytania zadane przez uczestników.

  • Wtorek, 13 listopada: Podstawowe informacje o studiach graduate w USA. Jak wyglądają? Czym różnią się od studiów w Polsce? Dlaczego warto wybrać studia w USA? | Rejestracja
  • Środa, 14 listopada: Wybór uczelni i programu. Na co zwrócić uwagę, gdzie szukać wiarygodnych informacji o ofercie uczelni i dostępnych stypendiach? | Rejestracja
  • Czwartek, 15 listopada: Aplikowanie na studia graduate. Terminy, wymagane dokumenty, egzaminy. | Rejestracja

Jak wziąć udział?

Zarejestruj się na wybrane webinarium korzystając z linków dostępnych powyżej. Na każdy webinar należy się zarejestrować osobno. Aby wziąć udział będzie potrzebny komputer lub smartfon z dostępem do internetu i możliwością odtworzenia dźwięku. Na komputerze wystarczy przeglądarka obsługująca Flash Player, na telefonie wcześniej zainstaluj bezpłatną aplikację Clickmeeting (dostępną na androida i iOS).

Zasady korzystania z webinarów