Rola nauczyciela w procesie aplikowania na studia undergraduate w USA

EducationUSA oraz University of California-Irvine zapraszają na bezpłatny webinar w j. angielskim poświęcony roli counsellora (przedstawiciela szkoły) w procesie wnioskowania o przyjęcie na studia I stopnia w USA. Debra Zhang, Senior International Admissions Counselor z University of California-Irvine opowie o dokumentach przygotowywanych przez counsellora i ich roli w procesie oceny kandydata/ki na studia oraz udzieli wskazówek jak prawidłowo je przygotować.

Jeśli zgłaszają się do Ciebie uczniowie/uczennice aplikujący na studia w USA i szukasz wskazówek jak przygotować transcript, jak napisać dobry list rekomendacyjny, co powinno znaleźć się w school profile czy co to jest mid-year report – ten webinar jest dla Ciebie. Do udziału zapraszamy również uczniów – doskonale zdajemy sobie sprawę, że często to właśnie wy przygotowujecie wstępne wersje tych dokumentów.

Webinar odbędzie się 7 października (piątek) o godzinie 16:00 17 października (poniedziałek) o godzinie 17:00 na platformie Zoom i będzie nagrywany. Wyślemy link do nagrania osobom zarejestrowanym po wydarzeniu. Zachęcamy do udziału na żywo – będzie możliwość zadania swoich pytań. Q&A nie będzie częścią nagrania, udostępnimy wyłącznie część prezentacyjną.

Organizatorem spotkania jest Centrum EducationUSA przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

University of California-Irvine to uczelnia stanowa (publiczna), jedna z 10 wchodzących w skład konsorcjum University of California. Studiuje tam około 37 000 osób, z czego około 6000 to studenci międzynarodowi reprezentujący kilkadziesiąt różnych krajów. UC Irvine znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni publicznych w USA rankingu U.S. News & World Report. Może pochwalić się 5 laureatami Nagrody Nobla, wysokim poziomem nauczania oraz światowej klasy badaniami naukowymi prowadzonymi na kampusie. Maskotką uczelni jest mrówkojad Peter. Więcej informacji o studiach undergraduate na tej uczelni: https://www.admissions.uci.edu/apply/international-students.php

Scroll to Top