Targi MBA Tour

Targi MBA Tour

Myślisz o studiach MBA w USA? Zapraszamy do odwiedzenia stoiska EducationUSA podczas targów The MBA Tour, które odbędą się 15 września w Warszawie. Przy stoisku EducationUSA będzie można porozmawiać z doradcą edukacyjnym i uzyskać informacje dotyczące procesu aplikowania na studia graduate w USA, wyboru uczelni i programu oraz dostępnych możliwości finansowania, w tym stypendiów Fulbrighta.

W targach wezmą udział również przedstawiciele uczelni wyższych oferujących programu MBA z różnych krajów, między innymi Columbia University (USA), Harvard University (USA), MIT, Sloan (USA), The University of Chicago, Booth (USA), Copenhagen Business School (Niemcy) oraz University of Cambridge (UK). Zdobądź informacje na temat studiowania w różnych krajach i dowiedz się, która uczelnia najlepiej przyczyni się do realizacji twoich aspiracji zawodowych.

Kiedy i gdzie odbędą się targi MBA Tour?

Targi odbędą się w sobotę, 15 września w godzinach 10:00-16:00 w hotelu Intercontinental w Warszawie (Emilii Plater 49). Doradcy EducationUSA będą dostępni w godzinach 13:00-16:00.

Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja!