Targi QS World Grad School Tour

Targi QS World Grad School Tour

Myślisz o studiach graduate w USA? Zapraszamy do odwiedzenia stoiska EducationUSA podczas targów QS World Grad School Tour, które odbędą się 10 października w Warszawie. Przy stoisku EducationUSA będzie można porozmawiać z doradcą edukacyjnym i uzyskać informacje dotyczące procesu aplikowania na studia graduate w USA, wyboru uczelni i programu oraz dostępnych możliwości finansowania,  w tym stypendiów Fulbrighta.

W targach weźmie udział kilkunastu przedstawicieli uczelni wyższych z różnych krajów, między innymi University of Liverpool Management School (Wielka Brytania), IE Business School (Hiszpania), Università Bocconi (Włochy), University of Geneva (Szwajcaria) oraz Hult International Business School (USA). Zdobądź informacje na temat studiowania w różnych krajach i dowiedz się, która uczelnia najlepiej przyczyni się do realizacji twoich aspiracji zawodowych. Pierwszych 200 uczestników otrzyma egzemplarz podręcznika QS TopGrad School Guide, będzie można bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do CV oraz dowiedzieć się od ekspertów jak wyglądają studia MBA oraz jak osiągnąć wysoki wynik na egzaminie GMAT.

Kiedy i gdzie odbędą się targi QS World Grad School Tour?

Targi odbędą się w środę, 10 października w godzinach 15:30-20:00 w hotelu Bristol w Warszawie (Krakowskie Przedmieście 42/44). Doradcy EducationUSA będą dostępni w godzinach 17:00-20:00.

Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja!