Targi międzynarodowych wymian i wyjazdów studenckich w Warszawie

Targi międzynarodowych wymian i wyjazdów studenckich w Warszawie

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska EductionUSA podczas Targów Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich na Politechnice Warszawskiej, które odbędą się 23 listopada w Warszawie. 

Przy stoisku EducationUSA będzie można zasięgnąć informacji m.in. o stażach i praktykach w USA, wymianie studenckiej oraz procedurze aplikowania na amerykańskie uczelnie. Będziemy na was czekać w godzinach 10:00-14:00. Targi są otwarte do godziny 16:00. Wstęp wolny!

Wydarzenie organizowane jest przez Komisję Zagraniczną Samorządu Studentów PW we współpracy z organizacjami: IAESTE, BEST, ESN i ESTIEM. Udział w Targach to najlepsza okazja, aby poznać różne możliwości wyjazdów studenckich. Jest ich naprawdę dużo!

Studenci będą mogli porozmawiać z przedstawicielami organizacji studenckich oraz firm i instytucji takich jak: Camp America, EducationUSA, DAAD, Education First, Eurodesk Polska lub Ambasada Australii. Dowiedzieć się jak wygląda aplikacja na tego typu programy, zainspirować się historiami innych studentów i przekonać się, że podróżowanie oraz udział w zagranicznych projektach to świetny sposób na zdobywanie doświadczenia i nawiązywanie przyjaźni.

Na uczestników czeka dużo konkursów i moc atrakcji! W trakcie wydarzenia rozdawany będzie również Informator Mobilnego Studenta. Niezbędnik każdego studenta, który marzy o podróżach.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/127552961231922/