Studia graduate na Carnegie Mellon University – nagranie webinaru

Planujesz ubiegać się o przyjęcie na studia graduate w USA? Chcesz się dowiedzieć, co zrobić aby wyróżnić się spośród pozostałych kandydatów? Obejrzyj nagranie ze spotkania z przedstawicielami Carnegie Mellon University, które odbyło się 16 listopada 2021 r. w ramach International Education Week i zapoznaj się z cennymi wskazówkami dot. procesu aplikacyjnego oraz ofertą studiów magisterskich na CMU.

Carnegie Mellon University to prywatna uczelnia o profilu badawczym zlokalizowana w Pittsburgu w stanie Pennsylvania specjalizująca się w kierunkach technicznych (najpopularniejsze kierunki studiów:  Computer Science, Business Administration and Management, Electrical and Electronics Engineering). Wśród absolwentów tej uczelni są m. in. genialny matematyk John Forbes Nash Jr. czy artysta o polskich korzeniach Andy Warhol.

Heinz College to jednostka w ramach uczelni oferująca prestiżowe studia graduate z zakresu public policy (polityki publicznej), zarządzania oraz systemów informacyjnych takie jak Master of Science in Public Policy and Management (MSPPM), Master of Science in Health Care Analytics & Information Technology (MSHCA) czy Master of Information Systems Management (MISM).

Scroll to Top