Porozmawiaj z doradcami EducationUSA podczas Salonu Maturzystów

Porozmawiaj z doradcami EducationUSA podczas Salonu Maturzystów

Ambasada USA, Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oraz Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie zapraszają uczniów, nauczycieli i rodziców na spotkanie z doradcami edukacyjnymi i dyplomatami podczas Salonu Maturzystów Perspektywy 2018 w Warszawie i Katowicach.

Przy stoisku EducationUSA dowiesz się dlaczego warto studiować w USA, jak wygląda proces aplikowania na amerykańskie uczelnie i w jaki sposób można sfinansować naukę. Będziemy opowiadać nie tylko o studiach, ale też o innych możliwościach wyjazdu do USA: na wymianę w szkole średniej, na krótkie intensywne kursy, na wakacje w ramach programu Summer Work Travel czy na staże studenckie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami undergraduate. Nasi doradcy mówią w języku polskim i angielskim i są w stanie odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania dotyczące wyjazdu do USA 🙂 Przyjdź i dowiedz się, w jaki sposób możemy ci pomóc w dostaniu się na wymarzoną amerykańską uczelnię!

Uczestnictwo w Salonie Maturzystów jest bezpłatne. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: salonmaturzystow.pl/2018/.

Warszawa

Katowice

  • 17 września, 9:00-15:00
  • Będziemy przy stoisku nr 7
  • Prezentacja: 17 września, Aula nr 4. Początek o godzinie 11:40
  • Więcej informacji: salonmaturzystow.pl/2018/katowice