International Education Week

Strona główna / International Education Week

Czym jest International Education Week?

International Education Week to międzynarodowa inicjatywa amerykańskiego Departamentu Stanu i Departamentu Edukacji, mająca na celu promowanie programów wymiany międzynarodowej i zachęcanie do uczestniczenia w nich, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Co roku w listopadzie Centra Doradztwa EducationUSA na całym świecie organizują prezentacje, wykłady, warsztaty zachęcające młodych ludzi do podjęcia nauki w USA, zaś naukowców do wyjazdu na staże i wymiany naukowe.

Tegoroczna, 18 edycja International Education Week odbędzie się w dniach 12-16 listopada 2018 r.

International Education Week w Polsce

Tak jak w ubiegłym roku, planujemy serie spotkań z naszymi doradcami i amerykańskimi stypendystami Fulbrighta w całej Polsce. Zachęcamy do śledzenia tej strony i naszego profilu na Facebooku, ponieważ lista spotkań będzie aktualizowana na bieżąco. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach International Education Week jest bezpłatny. Na niektóre, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Wydarzenia w ramach International Education Week 2018

Organizujesz własne wydarzenie i chcesz, żebyśmy umieścili o nim informację? Napisz do nas na edukacja@fulbright.edu.pl.

Znajdź wydarzenie

International Education Week obchodzony jest na całym świecie. Skorzystaj z wyszukiwarek, aby znaleźć wydarzenie najbliżej ciebie.

iew.state.gov

Znajdź wydarzenie na stronie amerykańskiego Departamentu Stanu.

Znajdź wydarzenie

educationUSA.state.gov

Znajdź wydarzenie na międzynarodowej stronie EducationUSA.

Znajdź wydarzenie