Facebook Live: studia w community college

Facebook Live: studia w community college

Zapraszamy na Facebook Live podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej o studiach w Community College. „EducationUSA Interactive: Community Colleges” rozpocznie się 2 sierpnia 2019 o godzinie 16:00 czasu CET (17:00 czasu polskiego).

Facebook live to transmisja video na żywo, w której biorą udział przedstawiciele amerykańskich uczelni, studenci międzynarodowi oraz pracownicy Departamentu Stanu USA. Podczas moderowanej dyskusji paneliści będą odpowiadać na pytania publiczności, które każdy uczestnik będzie mógł zadać za pośrednictwem czatu.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Czym są community colleges?
  • Jak wyglądają studia na takiej uczelni i ile kosztują? Czy community college to dobry wybór dla mnie?
  • Jak wygląda proces aplikowania do community college?
  • Jakie są możliwości kontynuowania nauki? Czy to prawda, że po community college można studiować na Harvardzie i innych najlepszych uniwersytetach amerykańskich?
  • Jak wygląda proces transferu z community college na uniwersytet?

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Aby wziąć udział, potrzebne będzie konto na Facebooku i komputer lub smartfon z dostępem do internetu i głośnikami/słuchawkami. O podanej godzinie wystarczy wejść na stronę EducationUSA na Facebooku: fb.com/EducationUSA.