Droga na Harvard

Droga na Harvard to konkurs dla uczniów, studentów i doktorantów, których marzeniem jest rozpoczęcie studiów na Harvardzie lub innych najlepszych światowych uczelniach – na poziomie undergraduate lub graduate.

Udział w konkursie jest świetną okazją, żeby realnie ocenić swoje szanse dostania się na prestiżową uczelnię. Każdy z kilkunastu laureatów konkursu otrzymuje roczne wsparcie mentorskie członków stowarzyszenia “Harvard Club of Poland” – wsparcie mentora jest nieocenione przy przygotowywaniu aplikacji na studia w USA. Nagrodą główną jest tygodniowy wyjazd do USA (Harvard Club of Poland pokrywa całość kosztów: przelot, wyżywienie, zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne), podczas którego uczestnicy m.in. zwiedzają Harvard, mają możliwość wzięcia udziału w wykładach oraz poznania Polaków, którzy już studiują na tej uczelni.

Na co zwracają uwagę organizatorzy konkursu oceniając zgłoszenia? Znakomite wyniki w nauce i konkursach wiedzy, pasję, doświadczenia i osiągnięcia przywódcze, aktywność społeczną oraz umiejętność wyjścia poza obszar własnej specjalizacji. Ważna jest również dobra znajomość j. angielskiego.

Droga na Harvard zazwyczaj startuje co roku w marcu. Dowiedz się więcej na stronie konkursu: droganaharvard.pl

Scroll to Top