Dowiedz się więcej o studiach w USA podczas Elab Education Festival

Dowiedz się więcej o studiach w USA podczas Elab Education Festival

Elab Education Festival to całodzienne święto edukacji międzynarodowej i planowania kariery. Wydarzenie co roku gromadzi przedstawicieli uniwersytetów z całego świata, absolwentów, którzy dzięki studiom zagranicznym odnieśli sukces zawodowy, rekruterów, rodziców, a przede wszystkim młodych ludzi — gimnazjalistów i licealistów, którzy dopiero planują swoją przygodę z edukacją zagraniczną.

EducationUSA będzie miało swoje stoisko, przy którym dowiesz się, dlaczego warto studiować w USA, jak wygląda proces aplikowania na amerykańskie uczelnie i w jaki sposób można sfinansować naukę. Będziemy opowiadać nie tylko o studiach, ale też o innych możliwościach wyjazdu do USA: na wymianę w szkole średniej, na krótkie intensywne kursy, na wakacje w ramach programu Summer Work Travel czy na staże studenckie.

Nasi doradcy mówią w języku polskim i angielskim i są w stanie odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania dotyczące wyjazdu do USA ? Przyjdź i dowiedz się, w jaki sposób możemy ci pomóc w dostaniu się na wymarzoną amerykańską uczelnię! Dodatkowo zapraszamy na naszą prezentację, którą poprowadzi Attaché ds. Kulturalnych z Ambasady Amerykańskiej, pan Daniel Hastings. Prezentacja rozpocznie się o g. 11:20 na scenie głównej.

Uczestnictwo w Elab Education Festival jest bezpłatne, ale należy wcześniej się zarejestrować. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: eef.elab.pl.

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Elab Education Festival odbędzie się w sobotę, 29 września, w godzinach 9:00-16:00.

Lokalizacja: Warszawa, Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25

Daj nam znać, że odwiedzisz nasze stoisko, odłożymy dla Ciebie materiały