Czy Community College to uczelnia dla Ciebie?

Community college to specyficzny typ uczelni. Spójrz na poniższe stwierdzenia. Jeśli się z nimi zgadzasz, Community College jest uczelnią dla Ciebie. Jeśli nie masz pewności, czy to dobry wybór pamiętaj, że zawsze możesz bezpłatnie skonsultować się z doradcą EducationUSA.

Późno zacząłem(am) się interesować studiami w USA, nie zdążę przygotować wszystkich wymaganych dokumentów na czas.
Nie zdążyłem(am) podejść do egzaminów SAT/ACT lub moje wyniki są niewystarczające, żeby zacząć studia na uczelni czteroletniej (lub otrzymać wystarczające stypendium).
Boję się, że moja znajomość j. angielskiego jest niewystarczająca, żeby rozpocząć studia lub nie chcę płacić 200 USD za egzamin językowy.
Chcę zdobyć dyplom bardzo dobrej amerykańskiej uczelni, ale z moimi dotychczasowymi osiągnięciami mam małe szanse się dostać (lub małe szanse na zdobycie potrzebnych funduszy).
Wolę studiować na mniejszej uczelni, nie będzie mi przeszkadzało, że jestem jednym z niewielu studentów międzynarodowych.
Chcę mieć możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w USA poprzez dodatkowe 12-36 miesięcy płatnego stażu (lub możliwość zarobienia pieniędzy na kontynuację nauki).
Nie chcę mieszkać w akademiku, nawet jeśli tylko przez pierwszy rok, i nie odpowiada mi obowiązek jedzenia w kafeteriach na kampusie, bez możliwości gotowania w akademiku.
Scroll to Top