Bezpłatne warsztaty z pisania personal statement

Bezpłatne warsztaty z pisania personal statement

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na studia undergraduate zapraszamy na warsztaty dotyczące pisania eseju aplikacyjnego (personal statement) które poprowadzi Andrea Vagi, przedstawicielka New York University w Abu Dhabi.

NYU-Abu Dhabi to uczelnia o profilu badawczym (research university) zlokalizowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to zagraniczny oddział słynnego New York University. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania i bogatej ofercie stypendiów dla studentów międzynarodowych (to jedna z niewielu uczelni, która oferuje politykę need-blind dla studentów międzynarodowych, czyli w procesie rekrutacji nie bierze pod uwagę sytuacji finansowej kandydata), co roku aplikuje na nią ok. 10 000 kandydatów z całego świata.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja. Kliknij tutaj, żeby się zarejestrować: https://goo.gl/NANWWF. Dopiero e-mailowe potwierdzenie rejestracji gwarantuje miejsce.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 12 marca 2018 r. w biurze Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta przy ul. K.I. Gałczyńskiego 4 w Warszawie (poziom 6). Początek o godzinie 15:30 (prosimy o przybycie 10 minut wcześniej). Warsztaty będą w j. angielskim. Nie zapewniamy tłumaczenia na j. polski.