Zapraszamy na targi QS World Grad School Tour

Zapraszamy na targi QS World Grad School Tour

Myślisz o studiach graduate w USA? Zapraszamy do odwiedzenia stoiska EducationUSA podczas targów QS World Grad School Tour, które odbędą się 25 października w Warszawie. Przy stoisku EducationUSA będzie można porozmawiać z doradcami edukacyjnymi i uzyskać informacje dotyczące procesu aplikowania na studia graduate w USA, wyboru uczelni i programu oraz dostępnych możliwości finansowania,  w tym stypendiów Fulbrighta.

Polscy studenci, absolwenci i młodzi specjaliści zainteresowani studiami podyplomowymi i rozwojem kariery z tytułem magistra lub doktora będą mieli okazję spotkać się z rekruterami uczelni z kilkunastu krajów i zebrać informacje na temat szerokiego wyboru programów podyplomowych w różnych dziedzinach, w tym księgowości i finansów, zarządzania, komunikacji i mediów, prawa, inżynierii, stosunków międzynarodowych i wielu innych. Ponad 20 uczelni z Austrii, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Arabii Saudyjskiej będzie uczestniczyć w prezentowaniu programów podyplomowych.

Dodatkowe korzyści z imprezy:

  • seminaria i sesje informacyjne
  • doradztwo zawodowe i analiza CV
  • sieć i wymiana doświadczeń z absolwentami z wiodących instytucji
  • ubiegaj się o 7 milionów dolarów stypendiów oferowanych przez QS i instytucje partnerskie
  • zapoznaj się z przewodnikiem QS Top Grad School Guide, który zawiera przydatne informacje na temat studiów magisterskich

Kiedy i gdzie odbędą się targi QS World Grad School Tour?

Targi odbędą się w środę, 25 października w godzinach 14:30-20:00 w hotelu Intercontinental w Warszawie (ul. Emilii Plater 49).

Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja!