Warsztaty z pisania aplikacji na studia undergraduate

Warsztaty z pisania aplikacji na studia undergraduate

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na studia undergraduate zapraszamy na warsztaty z przygotowania aplikacji, które poprowadzi Daniel Kent z biura rekrutacji studentów Yale-NUS College.

Yale-NUS College to uczelnia o profilu liberal arts zlokalizowana w Singapurze, powstała przy współpracy Yale University i National University of Singapore. Rocznie aplikuje na nią około 8000 kandydatów (z czego przyjmowanych jest 3-5%), a około 40% studentów to studenci międzynarodowi. To jedna z niewielu uczelni, która oferuje politykę full-need i need-blind dla studentów międzynarodowych, czyli w procesie rekrutacji nie bierze pod uwagę sytuacji finansowej kandydata oraz oferuje pełne stypendium wszystkim potrzebującym studentom.

Warsztaty odbędą się w środę, 18 października 2017 r. w biurze Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta przy ul. K.I. Gałczyńskiego 4 w Warszawie (poziom 6). Początek o godzinie 16:00 (prosimy o przybycie 10 minut wcześniej).
Warsztaty będą w j. angielskim. Nie zapewniamy tłumaczenia na j. polski.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja. Kliknij tutaj, żeby się zarejestrować: https://goo.gl/8e4TPG. Dopiero e-mailowe potwierdzenie rejestracji gwarantuje miejsce.