Jak sfinansować studia w USA? Zapraszamy na webinar

Jak sfinansować studia w USA? Zapraszamy na webinar

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak działa system pomocy finansowej dla studentów międzynarodowych w USA? Nie do końca rozumiesz czym różnią się poszczególne rodzaje stypendiów (need-based, merit-based), dlaczego studenci międzynarodowi nie wypełniają FAFSA czy też dlaczego można pracować tylko na kampusie?

Weź udział w bezpłatnym webinarium EducationUSA Interactive: Financing Your Studies! Wezmą w nim udział doradcy EducationUSA, przedstawiciele Departamentu Stanu, studenci międzynarodowi, którzy otrzymali różnego typu stypendia i pracownicy amerykańskich uczelni. To niepowtarzalna okazja żeby dowiedzieć się o możliwościach sfinansowania nauki od ekspertów nieosiągalnych na co dzień.

Webinarium to wirtualna prezentacja na żywo. Słuchacze widzą i słyszą prowadzących i mogą im zadawać pytania. Prowadzący nie widzą i nie słyszą uczestników, pytania zadaje się wysyłając wiadomość na czacie. Webinarium odbędzie się w języku angielskim.

Kiedy odbędzie się webinarium?

Czwartek, 28 września 2017 r. w godzinach 14:30-15:30 polskiego czasu (8:30 AM9:30 AM EDT). Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić: https://www.facebook.com/events/150750898844854/.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział będziesz potrzebował komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy przed rozpoczęciem wejść na stronę: https://goo.gl/8gqT7U.Na telefonie lub tablecie zainstaluj najpiew aplikację Ustream:

Nie pasuje mi godzina, czy będzie dostępne nagranie?

Tak, nagranie będzie dostępne. Polecamy jednak wziąć udział w spotkaniu na żywo, bo to niepowtarzalna możliwość uzyskania odpowiedzi na wasze pytania od ekspertów z Departamentu Stanu oraz amerykańskich uczelni.

Bardzo chcę wziąć udział, ale nie mam jak

Jeśli nie masz dostępu do komputera lub smartfona z Internetem, skontaktuj się z centrum EducationUSA najbliżej ciebie.