Program Doradczy EducationUSA

Strona główna / Program Doradczy EducationUSA

Marzysz o studiach w USA? Chcesz, aby ktoś bardziej doświadczony poprowadził Cię przez proces ubiegania się o przyjęcie na amerykańską uczelnię? Zgłoś się do programu doradczego Ambasady USA w Warszawie i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, w którym doradcy edukacyjni oraz absolwenci uczelni amerykańskich wesprą Cię swoim doświadczeniem!

O programie

Program Doradczy EducationUSA organizowany jest przez EducationUSA w Polsce przy współpracy z Ambasadą USA i Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta. Uczestnicy programu pod opieką doświadczonych doradców edukacyjnych przez rok będą przygotowywać się do aplikowania na studia undergraduate w USA.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne i obejmuje:

  • wirtualne spotkania wszystkich uczestników programu raz w miesiącu, podczas których omawiane będą poszczególne etapy procesu rekrutacji na studia w USA,
  • dwudniowe intensywne szkolenie w Warszawie w lutym lub marcu 2018 r. (koszty dojazdu i zakwaterowania pokrywa organizator),
  • indywidualne wsparcie doradcy edukacyjnego na każdym etapie przygotowania aplikacji,
  • warsztaty z wypełniania Common App, SAT, ACT, TOEFL, pisania esejów,
  • materiały informacyjne, w tym podręczniki do nauki do egzaminów SAT/ACT i TOEFL/IELTS.

Dzięki temu programowi nie będziesz sam w procesie ubiegania się o przyjęcie na studia w Stanach Zjednoczonych!

Czas trwania programu

Początek programu: luty 2018 r. Koniec programu: kwiecień 2019 r.

Kogo szukamy?

Do udziału w programie zapraszamy uczniów szkół średnich, którzy są zmotywowani, aby rozpocząć studia undergraduate w USA w roku akademickim 2019/2020.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Instrukcje

Uważnie przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z regulaminem. Osoby niepełnoletnie prosimy o konsultację z rodzicami, aby otrzymać ich zgodę na udział w programie. Formularz zgłoszeniowy nie jest skomplikowany, ale zanim zaczniesz go wypełniać, zapoznaj się ze wszystkimi pytaniami (podgląd formularza można pobrać niżej). Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz

Wyczerpująco odpowiedz na każde pytanie i przestrzegaj wytycznych. Zanim zaczniesz wypełniać formularz, przygotuj czytelne, czarno-białe lub kolorowe skany świadectw z ostatnich 3 lat nauki, dyplomów, certyfikatów i zaświadczeń o osiągnięciach, które wymieniasz w formularzu. Wypełniony formularz wyślij do 7 stycznia 2018 r. do godziny 23:59. Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę!

Czekaj cierpliwie 🙂

Do 22 stycznia 2018 r. skontaktujemy się z tobą e-mailowo. Wybranych kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu – rozmowy na Skype.

Masz pytania?

22 10 100 43