Facebook Polska Twitter USA YouTube Info na stronie Education USA

Aktualności

Porozmawiaj o studiach w USA z amerykańskim studentem

Chcesz dowiedzieć się więcej o studiowaniu w USA? Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z Abigail Siegal - Amerykanką, studentką University of Michigan. Abigail ukończyła drugi rok studiów undergraduate, jako główny kierunek wybrała ekonomię, a jako minor informatykę. 

Abigail chętnie odpowie na wasze pytania dotyczące wyboru uczelni, procesu aplikowania na studia undergraduate, testów SAT i ACT oraz opowie o życiu studenckim w USA. 

Zapraszamy do rezerwowania spotkań w biurze Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, konsultacji przez Skype lub zadawania pytań e-mailowo

Abigail niestety nie mówi po polsku, ale jeśli macie masę pytań, tylko boicie się, że wasz angielski jest niewystarczający - nasi doradcy EducationUSA w razie potrzeby pomogą w tłumaczeniu.

Terminy

Konsultacje są możliwe od poniedziałku do piątku od 19 czerwca do 31 lipca. 

Jak można zarezerwować termin?

Należy wysłać e-mail w j. angielskim z propozycją terminu i tematyki spotkania na adres abigail.siegal@fulbright.edu.pl.

Gdzie odbywają się konsultacje?

Konsultacje mogą odbyć się w Centrum Doradztwa EducationUSA przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w Warszawie, telefonicznie lub przez internet (Skype, Google hangouts, e-mail).

Biuro Polsko-Amerykańskiej Komisja Fulbrighta znajduje się przy ul. K.I. Gałczyńskiego 4 w Warszawie, poziom 6.